Metalstroj upratovanie Trenčín

služby za rozumnú cenu

Upratovacie a čistiace služby


Vykonávame:

  • jednorázové upratovanie (po maliaroch, pred veľkonočnými sviatkami a vianočnými sviatkami alebo po firemných akciách)

  • pravidelné upratovacie služby obytných a administratívnych priestorov

  • upratovanie okolia objektov (zametanie chodníkov, parkovísk, zber a odvoz odpadkov, čistenie naftových a olejových škvŕn na parkoviskách a podobne)

Využitím našich služieb zvyšujete svoju produktivitu a efektivitu práce. Poskytujeme komplexné služby v oblasti čistenia a upratovania ako aj zásobovania hygienickými potrebami. Vieme, že čas ušetrený pri spolupráci s nami, Vám prinesie vyšší profit a spokojnosť.

Kvalitné čistenie a upratovanie Vášho pracoviska, to znamená vyšší štandard, lepšia prezentácia a tiež vyššia životnosť interiérov a teda ušetrenie nákladov na nákup nových zariadení. Vieme, aké je dôležité mať čisté a upravené pracovisko. Dobre vieme, že prvý dojem je veľmi dôležitý.

Vylepšenie Vášho imidžu a zvýšenie morálky Vašich pracovníkov Vám zabezpečí vysoký štandard čistoty Vášho pracoviska. Veríme, že vzhľad Vašich pracovných priestorov môže pozitívne ovplyvniť Vašich potencionálnych klientov, návštevníkov, či dodávateľov.

Náš čistiaci servis Vám zabezpečí vylepšenie vzhľadu Vášho pracoviska už po prvej návšteve. Postaráme sa o splnenie všetkých Vašich požiadaviek a o zníženie Vašich firemných nákladov bez zníženia kvality.

Sme flexibilní v našej práci a prispôsobíme čístenie Vašim požiadavkám. Pracujeme mimo vašich pracovných hodín, vo večerných hodinách alebo cez víkendy. Svoje náklady môžete znížiť tým, že zveríte vaše pracovisko do našej starostlivosti.

Čistiaci servis ušijeme na mieru presne podľa vašich potrieb a požiadaviek. Cena za vykonané služby je garantovaná minimálne na 1 rok.

Politika našej spoločnosti je poskytovať spoľahlivý, priateľský, profesionálny a garantovaný vysokokvalitný servis a služby za rozumnú cenu.

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.