TODEX - čistiaci a upratovací servis

komplexná starostlivosť o firmy a ich objekty

Komplexné profesionálne čistiace a upratovacie služby vám ponúka spoločnosť Todex vo Zvolene.


Spoločnosť TODEX ja na trhu od roku 2002. Naša spoločnosť bola založená za účelom komplexnej starostlivosti o firmy a ich objekty. Zameranie našej spoločnosti je v prvom rade na spokojnosť našich obchodných partnerov zmysle nášho kréda.

Preto neustále zdokonaľujeme ponuku našich služieb a kvalitu našich prác. Naša spoločnosť je riadená trojstupňovým managementom.

Na základe návrhov a pripomienok našich obchodných partnerov sme dospeli k názoru, že byť k zákazníkovi blízko a dôkladne porozumieť jeho potrebám je najlepšia a najefektívnejšia cesta k jeho spokojnosti.

Od prvej chvíle je našou snahou čo najviac pochopiť potreby zákazníka a spoločne nastaviť systém fungovania, tak aby náš zákazník bol dlhodobo spokojný.

V prípade špeciálnych požiadaviek na jednorázové hĺbkové čistenia, výškové práce a podobne sme vždy pripravený veľmi pružne reagovať. Management s menej stupňovým riadením je bližšie ku svojím zákazníkom a je flexibilnejší vo veciach rozhodovania a rýchleho jednania.

 

Pevne veríme že sa o kvalite nami poskytovaných služieb presvedčíte aj Vy a nič nebude brániť úspešnej spolupráci.

 

Naša spoločnosť sa radí medzi stredne veľké spoločnosti. Medzi našich obchodných partnerov sa radia spoločnosti s regionálnou ale aj nadnárodnou pôsobnosťou. Sídlo vo Zvolene, v strede Slovenska nám umožňuje rýchlo a efektívne poskytnúť naše služby na najvyššej úrovni klientom na území celej SR.

V roku 2013 prešla spoločnosť TODEX výraznou modernizáciou a štrukturálnymi zmenami so zreteľom skvalitnenia našich služieb, zvýšenia spokojnosti našich obchodných partnerov a v neposlednom rade posilnenia postavenia spoločnosti na trhu.

 

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.